ایمپلنت دندان قیمت THINGS TO KNOW BEFORE YOU BUY

ایمپلنت دندان قیمت Things To Know Before You Buy

ایمپلنت دندان قیمت Things To Know Before You Buy

Blog Article

اولین قدم برای اینکه بدانید شما به چند پایه ایمپلنت نیاز دارید،  ارزیابی دقیق وضعیت دهان و دندان شما توسط متخصص ایمپلنت است. سن هیچ مانعی نیست ، اما برای پشتیبانی از ایمپلنت نیاز به داشتن لثه های سالم با استخوان کافی دارید و باید از سلامت کلی کافی برخوردار باشید تا بتوانید با جراحی دهان مقابله کرده و به درستی بهبود یابید (بنابراین افراد سیگاری و افراد مبتلا به دیابت که ضعیف هستند ، گزینه ضعیفی برای ایمپلنت دندان هستند).

پیچ‌هایی که در این مدل استفاده می‌شود از نظر ارتفاع و عرض دارای انواع مختلفی است و بر روی هر کدام از ایمپلنت‌ها می‌توان یک و یا چند دندان را نصب کرد.

طول عمر ایمپلنت ها در حدی است که اگر بهداشت دهان و دندان را به درستی رعایت کنید تا آخر عمر می تواند کارایی لازم را برای شما داشته باشد بدون این که دردسری برای شما به وجود آورد.

کاشت دندان یک سرمایه گذاری در سلامتی و همچنین ظاهر شماست. یک مجموعه کامل از دندان باعث می شود دوباره غذا خوردن لذت بخش شود و خوردن یک رژیم سالم و متعادل راحت تر شود.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که بعد از کاشت ایمپلنت دندان امکان سفید تر کردن آن وجود ندارد، بنابراین افرادی که قصد سفید کردن دندان های خود را نیز دارند، بهتر است تا قبل از درمان ایمپلنت، بلیچینگ دندان را انجام دهند.

از دیگر مواردی check here که ممکن است نیاز به مدت زمان بیشتری باشد، انواع گرافت استخوانی و یا اسپیلیت کردن استخوان است.

پایه‌های ایمپلنت در انواع دیگری نیز موجود هستند که عبارتند از: پایه‌های سرامیکی که این پایه‌ها از دی اکسید زیرکونیا ساخته می‌شوند و با بدن انسان کاملاً سازگار هستند.

البته به دلیل تعداد بالای دندان های ایمپلنت شده، درصدی از مبلغ به عنوان تخفیف ویژه از کل مبلغ کسر خواهد شد. قیمت ایمپلنت به موارد زیر بستگی دارد:

همچنین همانطور که می دانید دندان ها وسیله ای برای جویدن انواع و اقسام غذاها و آسیاب کردن و نرم کردن آن read more ها هستند.

متخصص ایمپلنت دندان شما می تواند ایمپلنت هایی که از زیرکونیوم یا تیتانیوم ساخته می شوند ، انتخاب کند. این مواد به همراه مواد موجود برای تاج می توانند بر قیمت ایمپلنت دندان تأثیر بگذارند.

در صورت استفاده از داروهایی که از مشتقات بیس فسفونات هستند، ، توصیه می شود که از این درمان استفاده نکنند.

ابتدا معاینه کلی انجام می‌شود تا شرایط بیمار بررسی شود. سابقه پزشکی و دندانپزشکی بیمار دریافت می‌شود تا اطمینان حاصل شود مشکلی که مانع کاشت ایمپلنت می‌شود، وجود ندارد.

دندانپزشک به کمک این گزارش، ارتفاع و ضخامت استخوان و نیز سایر موارد مهم مانند محل عبور اعصاب مهم، سینوس ها و … را بررسی می کند و بهترین سایز و محل قرار گیری ایمپلنت دندان را مشخص خواهد کرد.

تأکید در اینجا اعتبار است. هر دندانپزشک می تواند کاشت ایمپلنت را ارائه دهد ، اما یک دندانپزشک معتبر ایمپلنت ، از تجربه و مهارت خود برای یافتن بهترین روش برای شما استفاده می کند ، که در عین ارائه ی یک کار با کیفیت ، هزینه ی ایمپلنت دندان و طول درمان ایمپلنت شما را به حداقل می رساند.

Report this page